فرم نظر سنجی محصولات پارسان                                           كد: P04-F04    بازبيني :0

مشتري گرامي ضمن عرض سلام و آرزوي ايامي خوش و با تشكر از حسن انتخاب جنابعالي به اطلاع مي رساند، گروه صنعتي پارسان با بيش از پنجاه سال تجربه در زمينه طراحي و ساخت ظروف آلومينيومي و نچسب، فعاليت خود را با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا ادامه داده و موفق به اخذ گواهينامه معتبر ايزو 2008-9001 از كشور آلمان شده است.
فرآيند توليد در اين كارخانه به صورت نيمه اتوماتيك بوده و با استفاده از فناوري هاي مدرن در امر طراحي، ساخت و كنترل كيفيت سعي در توليد محصولات مرغوب تر را داشته تا با ارتقاء سطوح كيفي رضايت مشتريان را بيش از پيش فراهم سازد. كارخانه پارسان با ارائه محصولات خود در مدلها، طرح ها و رنگ هاي متنوع درصدد پاسخگويي به سلايق مختلف بوده و كليه مشتريان محترم را به عنوان مشاوران عالي خود مي داند تا در تمامي مراحل توليد با بهره مندي از نقطه از نظرات آنها بتواند به نيازها و سليقه هاي جامعه، جامه عمل پوشانده و به اهداف متعالي خود كه همانا رضايت مندي مشتريان گرامي و اخذ استاندارد بين المللي كيفيت محصول (ISO 14001) مي باشد، دست يابد.
در اين راستا جهت شناخت دقيق و تشخيص عناصر تعيين كننده كيفيت محصولات، پيشنهادات و انتقادات ارزشمند شما مشتريان عزيز راه گشا بوده و در اولويت بندي معيارهاي ارائه شده جهت ترسيم خط مشي ساليانه اين كارخانه موثر خواهد بود. بدين منظور خواهشمند است پرسشنامه ذيل را تكميل تا به قيد قرعه جوايزي از محصولات اين كارخانه به رسم يادبود اهدا گردد. ضمنا هرگونه تغيير آدرس را در سايت ثبت نمائيد.

بازديد كننده گرامي: جهت اعلام نظر ، پر كردن فيلدهايي كه ستاره دار هستند الزامي مي باشد.
شماره سريال ضمانت نامه : *
نام و نام خانوادگی : *
محصول خريداري شده : *
تلفن تماس : *
توضيحات :
١- كيفيت دكمه و درب
٢- كيفيت پوشش داخلي ظروف - تفلون
٣- كيفيت پوشش خارجي ظروف - رنگ
٤- پشتيباني از محصول - خدمات پس از فروش
٥- تضمين كالا
٦- فراواني محصول در بازارها
٧- رقابت با محصولات داخلي و خارجي
٨- نوع بسته بندي محصولات
٩- قيمت محصولات
١٠- زيبايي و طرح محصولات
١١- عمر مفيد محصولات
١٢- عدم ضايعات بهداشتي
١٣- تنوع محصولات
١٤- تطبيق و كاربري آسان - از لحاظ سايز
١٥ - اهداء جوايز
16 - طريقه برخورد فروشنده